James Bond 007 GoldenEye Aston Martin geveild
Cars of Stars

GoldenEye is de iconische James Bond-film, en nu kunnen fans van de film er een stuk van in handen krijgen in de vorm van een Aston Martin op de filmhitsveiling!

via jamesbond.wikia.com

De James Bond-films zijn er waarschijnlijk verantwoordelijk voor dat veel mensen Aston Martin-fans zijn geworden, en het toeval wil dat de iconische DB5 uit GoldenEye komt binnenkort in de veiling.

Volgens de Britse publicatie zal de genoemde auto naar verwachting tussen £ 1.2 miljoen (iets meer dan $ 1.5 miljoen) en £ 1.6 miljoen (iets meer dan $ 2.1 miljoen) kosten wanneer hij op 13 juli 2018 door Bonhams te koop wordt aangeboden. The Telegraph.

GoldenEye, een film uit 1995 met Pierce Brosnan in de hoofdrol, was de eerste aflevering in de James Bond-serie die geen plotelementen uit de geschriften van Ian Fleming bevatte. Het kwam uit na een onderbreking van zes jaar toen Timothy Dalton de iconische rol afsloeg.

GERELATEERD: JAMES BOND – 007 DANIEL CRAIG ASTON MARTIN NET MEER DAN $450 DUIZEND BIJ EEN VEILING

De DB5 werd echter 30 jaar voor de release van de film, in 1965, gebouwd. Hij was betrokken bij een van de meest memorabele auto-achtervolgingen van de franchise toen Bond met de prachtige schurk Xenia Onatopp racete in een Ferrari F355 over een bergachtige weg in Monaco. Frankrijk.

Terwijl GoldenEyede kwaliteit is duidelijk verre van wat we gewend zijn, het blijft een van de hoogst gewaardeerde films aller tijden. Als gevolg hiervan hebben zowel Bond als DB5 een stempel gedrukt; en de gelijknamige Nintendo 64-game deed ook geen kwaad.

"De Bond DB5 is absoluut het toppunt van bioscoopauto's", zei Bonhams-woordvoerster Poppy Mackenzie Smith. “Deze auto belichaamt de glamour, gedurfde en typische Britse essentie van de geliefde spion.

“Deze auto brak het record voor de meest waardevolle Bond-memorabilia ooit verkocht toen hij in 2001 onder de hamer ging, en het is gemakkelijk in te zien waarom. Het is echt een prachtige auto in voorbeeldige staat, in staat tot snelheden tot 150 km/u." DB5 is een van de meest herkenbare en suggestieve Britse klassiekers ter wereld, en de Bond-connectie maakt het nog specialer." wat zei ze dat je krijgt voor je dollar? Welnu, misschien wel een van de beroemdste auto's ter wereld wordt ook beschouwd als "misschien wel een van de mooiste auto's ooit geproduceerd door een Britse fabrikant". binnen en beschikt over een 282 liter zes-in-lijn motor met 4.0 pk. onder de motorkap. auto; zelfs als u van plan bent het in een andere machine te doen. Maar dat zouden we zeker begrijpen als je in de verleiding kwam.

VOLGENDE: BEKIJK ASTON MARTIN DBS SUPERLEGGERA VOLANTE

Voeg een reactie